ERGO-podróż-ubezpieczenie-online-turystyczne

ERGO Podróż – turystyczne online

ERGO Podróż ubezpieczenie turystyczne dostarczane przez sopockiego ubezpieczyciela Ergo Hestia w tym sezonie urlopowym uznawane jest za jedno z lepszych ofert w stosunku do zakresu ubezpieczenia i oferowanej ceny. Do końca września 2022 specjalna zniżka 15%. Z nami zawrzesz ubezpieczenie online.

Czym wyróżnia się ERGO Podróż

Ergo Hestia oferuje trzy gotowe warianty do wyboru z wysokimi sumami ubezpieczenianawet 3 000 000 zł. W zakresie ubezpieczenia jest terroryzm na terytorium kraju bezpiecznego w zakresie ubezpieczenia. Dodatkowo ubezpieczyciel organizuje bezgotówkową pomoc medyczną, oferuje szeroki zakres usług assistance.

ERGO Podróż to też pełny zakres terytorialny – ubezpieczenie dopasowane do kierunku podróży. Klient ma możliwość wykupienia polisy krótkoterminowej i rocznej, a również możliwość zawarcia umowy ubezpieczenia w formie imiennej lub grupowej podczas jednej transakcji.

Zakres ubezpieczenia

ERGO Podróż to pakiet ubezpieczeń. Do dyspozycji są trzy zakresy ubezpieczenia: wariant I, wariant II i wariant III. Każdy z wariantów można rozszerzyć o dodatkowe zakresy i klauzule.

Rodzaj UbepieczeniaWariant IWariant IIWariant III
Ubezpieczenie Pomoc Medyczna i Koszty Leczenia200 000 zł500 000 zł3 000 000 zł
Ubezpieczenie Podróż AssistanceTAKTAKTAK
NNW10 000 zł30 000 zł60 000 zł
OC200 000 zł500 000 zł1 000 000 zł
Bagaż1 000 zł5 000 zł10 000 zł
Zakres terytorialnyŚwiat bez USA, Kanady, Chin i JaponiiCały światCały świat

Ile kosztuje Ergo Podróż

Sprawdziliśmy, ile kosztuje ubezpieczenie. Podane poniżej kwoty były aktualne na 18 sierpnia 2022. Osoba w wieku 30 lat za 7 dni urlopu zapłaci:

 • w wariancie I – 42 zł,
 • w wariancie II – 88 zł,
 • w wariancie III – 152 zł.

Jeśli masz już wybrany zakres ubezpieczenia, przejdź do formularza, wypełnij dane, a w mniej niż 24h otrzymasz ofertę Ergo Podróż. Do końca września 2022 dodatkowa zniżka 15%.

Do wyboru możesz wybrać:

 • Sprzęt sportowy – Ubezpieczenie sprzętu sportowego od zdarzeń losowych, rabunku lub kradzieży z sumą ubezpieczenia 10 000 zł lub 25 000 zł
 • Wypadek w podróży – Świadczenie na wypadek zgonu ubezpieczonego w wyniku wypadku w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym. Suma ubezpiczenia 50 000 zł
 • Karnety i kursy – Zwrot kosztów karnetów lub kursów sportowych niewykorzystanych na skutek nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku. Suma ubezpieczenai 1 000 zł

Ponadto, Ergo Podróż oferuje również dodatkowe rozszerzenia:

 • Praca fizyczna – Rozszerzenie ochrony o następstwa wypadków związanych z wykonywaniem pracy fizycznej.
 • Terroryzm – Rozszerzenie ochrony o skutki następstw niespodziewanej wojny lub aktów terroru, do których doszło nagle na terytorium krajów niebezpiecznych.
 • Choroby przewlekłe – Rozszerzenie ochrony o następstwa choroby przewlekłej. Pewne choroby przewlekłe są w zakresie podstawowym. Ubezpieczenie podstawowe pokryje koszty związane ze zdarzeniami będącymi następstwem zdiagnozowanych chorób, takich jak; alergia, astma oskrzelowa, cukrzyca wszystkich typów, depresja, dyskopatia, insulinooporność, miażdżyca, nadczynność tarczycy, niedoczynność tarczycy, nadciśnienie, otyłość, o ile klient stosuje się do zaleceń swojego lekarza prowadzącego.
 • Sport – Rozszerzenie ochrony o następstwa wypadków związanych z uprawianiem ryzykownych dyscyplin sportowych.
 • Sport wyczynowy – Rozszerzenie ochrony o następstwa wypadków związanych z uprawianiem ekstremalnych dyscyplin sportowych.

Jak zawrzeć ubezpieczenie ERGO Podróż

Ergo Hestia nie udostępnia kalkulatora online. Ubezpieczenie można zawrzeć stacjonarnie u agenta lub online. Jeśli już wybrałeś wariant, po wypełnieniu poniższego formularza otrzymasz ofertę na e-maila w ciągu 24h.

Jeśli masz już wybrany zakres ubezpieczenia, przejdź do formularza, wypełnij dane, a w mniej niż 24h otrzymasz ofertę Ergo Podróż. Do końca września 2022 dodatkowa zniżka 15%.

Pobierz ogólne warunki ubezpieczenia oraz kartę produktu Ergo Podróż.

Opublikowano w Ubezpieczenia turystyczne i otagowano , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *