Kupony rabatowe

UBEZPIECZENIA – kody rabatowe i kody promocyjny – czerwiec 2024

Najnowsze kody promocyjne i kody zniżkowe w PZU, Warta, AXA i Compensa. Szeroki wybór ubezpieczycieli. Kody do wykorzystania w kalkulatorach online ubezpieczycieli. Kupuj taniej!

Jeśli szukasz sposobu na zaoszczędzenie pieniędzy na ubezpieczeniu, warto sprawdzić naszą stronę internetową w poszukiwaniu kodów rabatowych i kuponów rabatowych. Nasze promocje są regularnie aktualizowane, więc zawsze masz szansę znaleźć coś dla siebie.

WARTA kody rabatowe czerwiec 2024

Kupon upoważnia do odebrania 10% rabatu na ubezpieczenie turystyczne w TUiR Warta zawierane przy wykorzystaniu kalkulatora online.

Kupon upoważnia do odebrania 10% rabatu na ubezpieczenie NNW Szkolne w TUiR Warta zawierane przy wykorzystaniu kalkulatora online.

AXA Assistance kody rabatowe czerwiec 2024

Ubezpieczenie turystyczne AXA Assistance, we współpracy z UNILINK, z kosztami leczenia nawet 40 000 000 PLN zawierane przy wykorzystaniu kalkulatora online. Link z rabatem 30%

PZU kody rabatowe czerwiec 2024

Kupon upoważnia do odebrania 10% rabatu na ubezpieczenie NNW Szkolne zawierane przy wykorzystaniu kalkulatora online.

Kupon upoważnia do odebrania 10% rabatu na ubezpieczenie PZU Eko Energia zawierane przy wykorzystaniu kalkulatora online.

COMPENSA kody rabatowe czerwiec 2024

Ubezpieczenie turystyczne Voyage z kosztami leczenia nawet 200 000 euro w Compensa zawierane przy wykorzystaniu kalkulatora online.

Ubezpieczenie NNW Szkolne od 73 zł z limitem nawet 100 000 PLN w Compensa zawierane przy wykorzystaniu kalkulatora online.

UNIQA kody rabatowe czerwiec 2024

Ubezpieczenie NNW Szkole z UNIQA z sumą nawet 100 000 PLN zawierane przy wykorzystaniu kalkulatora online. Link z rabatem 10%