NNW Szkolne 2022/2023

Drodzy Rodzice,

Aby przejść do oferty NNW Szkolne UNIQA na 2022/2023, kliknij w poniższy baner.

Ochrona ubezpieczeniowa działa przez 24 godziny na dobę na całym świecie, a jej zakres jest dostosowany do potrzeb i aktywności podejmowanych przez ubezpieczonych. Co ważne, ubezpieczenie działa w szkole jak i poza nią. Wyczynowe uprawianie sportu objęte jest ochroną w każdym wariancie ubezpieczenia.  W zakresie jest m.in. zdiagnozowanie poważnego zachorowania, odmrożenie/oparzenie, ugryzienie przez psa czy ukąszenie przez kleszcza. UNIQA odpowiada również za COVID-19. Pobierz e-ulotkę.

Kod pośrednika: 527638

Kod rabatowy: UNILINK10

Jeśli szukasz indywidualnego ubezpieczenia na życie, które zabezpieczy Ciebie, Twoje Dziecko oraz Twoich najbliższych, sprawdź naszą ofertę otwartych grup. Ubezpieczenia dostarcza m.in. UNIQA, Allianz, Generali i Ergo Hestia. Dla przykładu, w wariancie „Dla rodziny” w Ergo Hestia składka wynosi już 55 zł miesięcznie za sumę ubezpieczenia 90.000 zł.

Jeśli wybierasz się w najbliższym czasie w podróż, sprawdź nasze kupony rabatowe 10% w kalkulatorze online WARTA. Zapewniamy również specjalistyczne ubezpieczenia turystyczne nawet do 3 mln zł na koszty leczenia do USA, Kanady oraz wszędzie tam, gdzie stawiasz na bezpieczeństwo.