Oferta ubezpieczeniowa

Jako multiagencja współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dostarczamy dostęp do najbardziej renomowanych i wiarygodnych ubezpieczycieli. Wszystko, aby zapewnić Ci komfort w trudnych chwilach. Do naszych najsilniejszych stron zaliczamy:

Ubezpieczenia komunikacyjne – zapytaj się o pakietowe ubezpieczenie OC i AC, NNW oraz Assistance. Pamiętaj, że polisa OC jest obowiązkowa. W trosce o bezpieczeństwo rozważ rozwiązania pakietowe.

Ubezpieczenia firmowe – oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń dla firm. Doradzamy w wyborze ubezpieczeń majątkowych, OC, transportowych, technicznych i flotowych. Dopasujemy ofertę dostosowaną do biznesowych potrzeb.

Ubezpieczenia podróżne – wyjeżdżając na wakacje nie zapomnij o wykupieniu polisy turystycznej. Chroni ona na wypadek zdarzeń losowych. Szeroki zakres obejmuje m.in. koszty leczenia, assistance w podróży, bagaż i OC.

Ubezpieczenia mieszkaniowe – zabezpiecz się na wypadek pożaru, powodzi czy zalania. Ubezpiecz swój dom lub mieszkanie. Szkodliwe i nieprzewidziane zdarzenia mogą spowodować duże utrudnienia i wydatki.

Ubezpieczenia na życie – chcesz zapewnić sobie i swoim bliskim bezpieczeństwo? Wykup ubezpieczeń życiowe, które zapewni finansową poduszkę na wypadek poważnej choroby lub trwałego uszczerbku na zdrowiu.

Ubezpieczenia zdrowotne – za pomocą ubezpieczenia zdrowotnego dostajesz dostęp do szerokiego pakietu specjalistów i placówek medycznych. Właściwa opieka zdrowotna jest na wagę złota! Nie martw się o choroby.

Współpracujemy z wieloma wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi

Oferujemy współpracę ze specjalnie wybranymi, wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, których dobór gwarantuje zarówno Twój sukces, jak i możliwość sprostania wymaganiom każdego klienta.